Svatby a jiné matriční události

Od zámku až po Berounku aneb svatby dle Vašich představ

Matrika Břasy vám nabízí svatební obřady ve zrekonstruované obřadní síni svatbai na nejrůznějších místech svého obvodu, který tvoří Smědčice, Bušovice, Sedlecko, Střapole, Všenice, Břasy, Stupno, Kříše, Vranovice, Darová, Bezděkov a Březina. V současné době patři mezi  nejoblíbenější místa k uzavření sňatku areál zámku Březina, hotel Darovanský  dvůr, Stará hospoda v Kříších, ale také zcela netradiční místa jako jsou vodopády v Darové, louky u řeky Berounky, krásná místa pod Sedleckem , u Spáleného mlýna, na převozním prámu v Darové nebo s nádherným  výhledem na nově vybudované rozhledně.

matriční událostiStále častěji jsou voleny pro vstup do manželství  i parky a soukromé zahrady. Ke každému obřadu je vytvářen, po konzultaci se snoubenci, individuální proslov. Celý průběh svatby je podmalován příjemnou hudbou, kterou nabízíme zcela zdarma. V naší obřadní síni probíhají i svatby zlaté, diamantové….i platinové.

Spálený mlýn

Přijďte si domluvit termín a zrealizovat své představy o vašem svatebním dni. Určitě na něj budete dlouho vzpomínat. Kontakt naleznete zde.